Archive

  /  

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

 • Frezarka Schwamborn BEF 201

  Frezarka Schwamborn BEF 201

  Wysoka wydajność frezowania to właśnie frezarka Schwamborn BEF 201 – do betonu i jastrychu na mniejsze i średnie powierzchnie. Nisko położony środek ciężkości gwarantuje spokojną pracę i zapewnia szybkie i równomierne wyniki frezowania. Bęben oparty na trzech hartowanych łożyskach dba o niezawodność. Frezowanie, rowkowanie i uszorstkowianie jastrychów i betonów, usuwanie powłok do tego została stworzona BEF 201

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Frezarka Schwamborn BEF 201 elektryczna

  Frezarka Schwamborn BEF 201 elektryczna

  Frezarka Schwamborn BEF 201 – Wysoka wydajność frezowania to Frezarka Schwamborn BEF 201 do betonu i jastrychu na mniejsze i średnie powierzchnie. Nisko położony środek ciężkości gwarantuje spokojną pracę i zapewnia szybkie i równomierne wyniki frezowania. Frezowanie, rowkowanie i uszorstkowianie jastrychów i betonów, usuwanie powłok to właśnie do tego została stworzona BEF 201. Bęben oparty na trzech hartowanych łożyskach dba o niezawodność. Cechy szczególne produktu: obudowa ze stalowego odlewu, stabilna konstrukcja, bęben oparty na trzech łożyskach, szczelne i bezobsługowe łożyska bębna, bezstopniowa regulacja głębokości frezowania, ochrona silnika przed przeciążeniem (wersja elektryczna).

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Frezarka Schwamborn BEF 250

  Frezarka Schwamborn BEF 250

  Frezarka Schwamborn BEF 250, z systemem hamowania, to frezarka do betonu i jastrychu na średnie i duże powierzchnie, usuwanie powłok i oznakowania poziomego. Niezwykle zwrotna, łatwa i wygodna w użyciu. Unikalne ułożenie bębna frezującego z przodu zapobiega skutkom kopiowania i tym samym nadaje jednolity wzór sfrezowanej powierzchni. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii dobrania odpowiedniego agregatu, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Szlifierka Schwamborn DSM 250

  Szlifierka Schwamborn DSM 250

  Szlifierka Schwamborn DSM 250 – Praca przy krawędzi, Szybkie, łatwe i wydajne szlifowanie mniejszych powierzchni i krawędzi bez stresu oraz obciążania kolan i pleców. Nastawna głowica umożliwia szlifowanie w trzech pozycjach: lewo – prawo – prosto. Regulowany kołnierz uszczelniający i elastyczna głowica szlifująca pozwalają na pracę bez kurzu i wibracji.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Szlifierka Schwamborn DSM 430

  Szlifierka Schwamborn DSM 430

  Szlifierka Schwamborn DSM 430 – Uniwersalne zastosowanie, Zwarta budowa i łatwa w użyciu. DSM 430 to uniwersalna maszyna do czyszczenia, usuwania powłok, szlifowania i polerowania. Do transportu możliwość rozdzielenia na dwa moduły.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Szlifierka Schwamborn DSM 530

  Szlifierka Schwamborn DSM 530

  Szlifierka Schwamborn DSM 530 – Niskie wibracje i zintegrowane dozowanie wody, Klasyczna maszyna do szlifowania betonu, lastryka oraz renowacji powierzchni z kamienia naturalnego. Łatwa w obsłudze, z montowanym seryjnie systemem tłumienia wibracji (DIF). Wygodne dozowanie wody bezpośrednio przy uchwycie prowadzącym to szczególna zaleta podczas szlifowania na mokro.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Szlifierka Schwamborn DSM 530 S

  Szlifierka Schwamborn DSM 530 S

  Szlifierka Schwamborn DSM 530 S – Silna szlifierka do posadzek DSM 530S skupia w sobie wysoką wydajność szlifowania oraz prostotę obsługi. Ergonomiczny i funkcjonalny uchwyt prowadzący, jak również system redukcji wibracji, zapewniają duży komfort obsługi maszyny bez zbytnich obciążeń operatora podczas pracy. Duża moc silnika oraz stabilna konstrukcja sprawiają, że maszyna ta w szczególności nadaje się do ciężkich prac.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Szlifierka Schwamborn DSM 650 S

  Szlifierka Schwamborn DSM 650 S

  Szlifierka Schwamborn DSM 650 S – Niezawodność i siła, maszyna do profesjonalnego i wszechstronnego zastosowania, o wysokiej wydajności szlifowania. Ergonomiczna w użytkowaniu z wygodnym uchwytem prowadzącym. Seryjnie wyposażona w zbiornik na wodę oraz system redukcji drgań (DIF). Możliwość regulacji nacisku roboczego poprzez dodatkowe obciążniki (opcja).

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Szlifierka Schwamborn DSM 800 S

  Szlifierka Schwamborn DSM 800 S

  Szlifierka Schwamborn DSM 800 S została stworzona do najcięższych prac, odpowiednie rozwiązanie do szlifowania oraz renowacji dużych powierzchni. Mocny silnik, stabilna konstrukcja oraz wysoka wydajność szlifowania gwarantują efekty w najcięższych warunkach pracy. Szlifowanie, polerowanie, usuwanie warstw i renowacje dużych powierzchni betonowych, jastrychowych oraz z kamienia naturalnego do tego została stworzona DSM 800 S.

  0,00  netto / 0,00  brutto