Archive

  /  

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

 • Maszt oświetleniowy LM2x100R PARTNERSITE

  Maszt oświetleniowy LM2x100R PARTNERSITE

  Stojak oświetleniowy marki Partnersite model LM2x100R jest przeznaczony do oświetlenia placu budowy. Dwa naświetlacze na belce pozwalają dobrze doświetlić obszar gdzie są wykonywane prace. Naświetlacze osadzone na wysokości 4 m niwelują efekt olśnienia i pozwalają doświetlić znaczny obszar na terenie budowy.Urządzenie zużywa tylko 200W emitując strumień świetlny porównywalny do lamp halogenowych o mocy 2000W.

  1 990,00  netto / 2 447,70  brutto
 • Stojak oświetleniowy LED LM20A PARTNERSITE

  Stojak oświetleniowy LED LM20A PARTNERSITE

  Kompaktowy stojak i bardzo wydajny naświetlacz LED SMD z wbudowanymi 36 diodami doskonale się nadaje do oświetlenia stanowiska pracy przy wykonywaniu prac wykończeniowych lub remontowych. Ze względu na swoją wagę i gabaryty najbardziej odpowiada wymaganiom elektryków, hydraulików, ślusarzy, stolarzy w trakcie wykonywania prac u klienta. Produkt dobrze doświetli miejsce do wykonania określonego zadania. Stojak oświetleniowy LED LM20A PARTNERSITE to profesjonalne narzędzie pracy.

  190,00  netto / 233,70  brutto
 • LM2x50C PARTNERSITE Maszt oświetleniowy

  Maszt oświetleniowy LM2x50C PARTNERSITE

  Produkt PARTNERSITE dedykowany dla firm budowlanych, które potrzebują oświetlić plac budowy przez dłuższy czas. Konstrukcja jest wytrzymała i solidna. Stojak oświetleniowy model LM2x50C jest przeznaczony do oświetlenia placu budowy.

  1 850,00  netto / 2 275,50  brutto
 • Maszt oświetleniowy LM50R PARTNERSITE

  Maszt oświetleniowy LM50R PARTNERSITE

  Maszt oświetleniowy LM50R PARTNERSITE – Wszystkie materiały są powlekane antykorozyjna farba lub cynkowane, żeby elementy nie ulegały korozji. Stojak oświetleniowy marki Partnersite jest dedykowany do oświetlenia stanowisk pracy przy wykonywaniu różnych prac budowlanych. Lampa i stojak są wykonane z najlepszych materiałów gwarantujących niezawodność przez długie lata użytkowania. Produkt jest przede wszystkim dedykowany dla firm wynajmujących sprzęt budowlany lub wykonujących prace w różnych miejscach gdzie jest potrzeba częstego przemieszczania źródła światła.

  540,00  netto / 664,20  brutto
 • Naświetlacz akumulatorowy PARTNERSITE LSR20A

  Naświetlacz akumulatorowy PARTNERSITE LSR20A

  Naświetlacz akumulatorowy PARTNERSITE LSR20A – SERIA WORKSHOP to: 5 godzin ciągłej pracy; Ergonomiczny uchwyt z możliwością zawieszenia; Osłona naświetlacza z plexiglasu o wysokich właściwościach wytrzymałościowych znacząco mniej podatna na uszkodzenia mechaniczne od szkła; W zestawie ładowarka sieciowa i samochodowa

  198,00  netto / 243,54  brutto
 • Naświetlacz LED LLC020A PARTNERSITE

  Naświetlacz LED LLC020A PARTNERSITE

  Naświetlacz LED LLC020A PARTNERSITE – Antywstrząsowy naświetlacz z szyba z plexiglasu i przewodem o długości 5m jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy potrzebują doświetlić stanowisko pracy w różnych miejscach. Naświetlacz wyposażony jest w uchwyt mocujący umożliwiający dostosowanie odpowiedniego kierunku padania światła.

  125,00  netto / 153,75  brutto