Archive

  /  

Wyświetlanie 1–20 z 85 wyników

 • MASTER FACT 20 promiennik podczerwieni

  Elektryczny promiennik podczerwieni MASTER FACT 20

  Elektryczne promienniki podczerwieni pozwalają na bezpośrednie, bezpieczne i czyste ogrzewanie wybranych obiektów, przedmiotów lub osób. Sprawdzają się w różnych warunkach np. w domach, sklepach lub biurach. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Elektryczny promiennik podczerwieni MASTER FACT 20

  842,40  netto / 1 036,15  brutto
 • promiennik-podczerwieni-MASTER-DARK-18

  Elektryczny promiennik podczerwieni DARK 18 MASTER

  Elektryczny promiennik podczerwieni MASTER DARK 18 – Elektryczne promienniki podczerwieni pozwalają na bezpośrednie, bezpieczne i czyste ogrzewanie wybranych obiektów, przedmiotów lub osób. Sprawdzają się w różnych warunkach np. w domach, sklepach lub biurach. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny, garaże. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów.

  1 435,20  netto / 1 765,30  brutto
 • elektryczny promiennik podczerwieni MASTER CHAP 18

  Elektryczny promiennik podczerwieni MASTER CHAP 18 MASTER

  Elektryczne promienniki podczerwieni pozwalają na bezpośrednie, bezpieczne i czyste ogrzewanie wybranych obiektów, przedmiotów lub osób. Sprawdzają się w różnych warunkach np. w domach, sklepach lub biurach. Promiennik montujemy na stojaku lub na ścianie. Urządzenie sprawdza się w ogrodach przy restauracjach, na tarasach, w halach produkcyjnych i magazynowych.

  741,00  netto / 911,43  brutto
 • promiennik-podczerwieni-master-coffee-18.

  Elektryczny promiennik podczerwieni MASTER COFFEE 18

  MASTER COFFEE 18 – Elektryczne promienniki podczerwieni pozwalają na bezpośrednie, bezpieczne i czyste ogrzewanie wybranych obiektów, przedmiotów lub osób. Sprawdzają się w różnych warunkach np. w domach, sklepach lub biurach. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów.
  499,20  netto / 614,02  brutto
 • Elektryczny promiennik podczerwieni SOMBRA 8 MASTER

  MASTER SOMBRA 8 – Elektryczne promienniki podczerwieni pozwalają na bezpośrednie, bezpieczne i czyste ogrzewanie wybranych obiektów, przedmiotów lub osób. Sprawdzają się w różnych warunkach np. w domach, sklepach lub biurach. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów.

  522,60  netto / 642,80  brutto
 • nagrzewnica elektryczna promiennikowa MASTER HALL 1500

  Nagrzewnica elektryczna promiennikowa MASTER Hall 1500 moc 1,5 kW

  Nagrzewnica elektryczna promiennikowa MASTER Hall 1500 moc 1,5 kW. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów.

  702,00  netto / 863,46  brutto
 • nagrzewnica-elektryczna-nadmuchowa-MASTER-b18-ECA

  Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER B 1,8 ECA moc 2 kW

  Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER B 1,8 ECA moc 2 kW, Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  156,00  netto / 191,88  brutto
 • MASTER B 2 PTC Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa

  Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER B 2 PTC moc 2 kW

  MASTER B 2 PTC – Przenośne nagrzewnice elektryczne zapewniają możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  138,84  netto / 170,77  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER B 2 EPB

  Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER B 2 EPB moc 2 kW

  Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER B 2 EPB moc 2 kW. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  241,80  netto / 297,41  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna MASTER B 3 ECA

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 3 ECA moc 3 kW

  MASTER B 3 ECA – Przenośne nagrzewnice elektryczne MASTER zapewniają możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  195,00  netto / 239,85  brutto
 • Sale Nagrzewnica elektryczna MASTER B 3,3 EPB

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 3,3 EPB moc 3,3 kW

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 3,3 EPB moc 3,3 kW. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  269,10  240,00  netto / 295,20  brutto
 • MASTER B 5 EPB Nagrzewnica elektryczna

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 5 EPB moc 5 kW

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 5 EPB moc 5 kW. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  405,60  netto / 498,89  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna MASTER B 5 ECA

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 5 ECA moc 5 kW

  MASTER B 5 ECA – Przenośne nagrzewnice elektryczne zapewniają możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  296,40  netto / 364,57  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna MASTER B 9 ECA

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 9 ECA moc 9 kW

  MASTER B 9 ECA – Przenośne nagrzewnice elektryczne zapewniają możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  561,60  netto / 690,77  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna MASTER B 9 EPB

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 9 EPB moc 9 kW

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 9 EPB moc 9 kW. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej. Nie zużywają tlenu, brak spalin, zapachu, wilgoci, cicha praca.

  553,80  netto / 681,17  brutto
 • Sale Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15 EPB

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15 EPB moc 15 kW

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 15 EPB moc 15 kW – Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  881,40  760,00  netto / 934,80  brutto
 • Elektryczna Nagrzewnica MASTER B 22 EPB

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 22 EPB moc 22 kW

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 22 EPB moc 22 kW.  Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  1 341,60  netto / 1 650,17  brutto
 • Elektryczna Nagrzewnica MASTER B18 EPR

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B18 EPR moc 18 kW

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B18 EPR – Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej. Nagrzewnica posiada możliwość podłączenia do rękawa doprowadzającego ciepłe powietrze do pomieszczenia.

  1 848,60  netto / 2 273,78  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna MASTER B 30 EPR

  Nagrzewnica elektryczna MASTER B 30 EPR moc 30 kW

  MASTER B 30 EPR to przenośna nagrzewnica elektryczna zapewniająca możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  3 510,00  netto / 4 317,30  brutto
 • Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER RS 30

  Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa MASTER RS 30 moc 30 kW

  MASTER RS 30 – Przenośne nagrzewnice elektryczne zapewniają możliwość ogrzewania w dowolnym miejscu (w którym jest dostęp do prądu), z natychmiastowym efektem. Zapewniają szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, ale stosowane są także np. podczas prac remontowych skutecznie wspomagając usuwanie nadmiernej wilgoci. Ogrzewanie pomieszczeń zamkniętych takich jak : warsztaty, biura, magazyny. Nagrzewnica emituje ciepło, któremu nie towarzyszy wydzielanie wilgoci i zapachów. Wbudowany termostat zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem i zapewnia wygodną obsługę. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

  2 886,00  netto / 3 549,78  brutto