Archive

  /  

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

 • Skrapiarka EKS-1600

  Skrapiarka EKS-1600 – Urządzenie posiada własne podwozie i może być holowane przez dowolny pojazd pod warunkiem, że dostosowany jest on do holowania przyczep i wyposażony w pneumatyczny układ hamulcowy. Skrapiarki EKS – 1600/1600R, zakwalifikowane są do kategorii pojazdów: „przyczepa specjalna”.  Pojazd taki nie wymaga świadectwa homologacji, oraz nie podlega prawu rejestracji. Dopuszczalna prędkość holowania – 25 km/h.Skrapiarki są urządzeniami przeznaczonymi do transportu lepiszczy bitumicznych lub emulsji asfaltowych, ich podgrzewania oraz skrapiania nimi nawierzchni przy budowie i naprawie dróg. Ponadto mogą być wykorzystywane w pracach budowlanych do wykonywania izolacji fundamentów lub innych konstrukcji betonowych. Wszystkie produkowane skrapiarki posiadają izolowany zbiornik bitumu.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Skrapiarka SE-350Z

  Urządzenie posiada własne homologowane podwozie, wyposażone jest w zaczep kulowy i hamulce najazdowe. Może być holowane przez dowolny pojazd wyposażony w hak holowniczy kulowy.
  Istnieje możliwość odłączenia skrapiarki od podwozia i używanie jej oddzielnie. Napęd pompy bitumu i sprężarki własnym silnikiem spalinowym. Zbiornik bitumu izolowany. Skrapiarki są urządzeniami przeznaczonymi do transportu lepiszczy bitumicznych lub emulsji asfaltowych, ich podgrzewania oraz skrapiania nimi nawierzchni przy budowie i naprawie dróg. Ponadto mogą być wykorzystywane w pracach budowlanych do wykonywania izolacji fundamentów lub innych konstrukcji betonowych.Wszystkie produkowane skrapiarki posiadają izolowany zbiornik bitumu.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Skrapiarka SE-500

  Skrapiarka SE-500 – Urządzenie posiada własne podwozie i może być holowane przez dowolny pojazd przystosowany do holowania przyczep i wyposażony w pneumatyczny układ hamulcowy.
  Istnieje możliwość odłączenia skrapiarki od podwozia i używanie jej oddzielnie. Napęd pompy bitumu i sprężarki własnym silnikiem spalinowym. Zbiornik bitumu izolowany.
  Skrapiarki dostępne w wersji z dyszem prostym ( SE-500Z ) i dyszlem łamanym ( SE-500 ). Skrapiarki są urządzeniami przeznaczonymi do transportu lepiszczy bitumicznych lub emulsji asfaltowych, ich podgrzewania oraz skrapiania nimi nawierzchni przy budowie i naprawie dróg. Ponadto mogą być wykorzystywane w pracach budowlanych do wykonywania izolacji fundamentów lub innych konstrukcji betonowych. Wszystkie produkowane skrapiarki posiadają izolowany zbiornik bitumu.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Skrapiarka SE-500Z

  Urządzenie posiada własne podwozie i może być holowane przez dowolny pojazd przystosowany do holowania przyczep i wyposażony w pneumatyczny układ hamulcowy. Istnieje możliwość odłączenia skrapiarki od podwozia i używanie jej oddzielnie. Napęd pompy bitumu i sprężarki własnym silnikiem spalinowym. Zbiornik bitumu izolowany. Skrapiarki dostępne w wersji z dyszem prostym ( SE-500Z ) i dyszlem łamanym ( SE-500 ). Skrapiarki są urządzeniami przeznaczonymi do transportu lepiszczy bitumicznych lub emulsji asfaltowych, ich podgrzewania oraz skrapiania nimi nawierzchni przy budowie i naprawie dróg. Ponadto mogą być wykorzystywane w pracach budowlanych do wykonywania izolacji fundamentów lub innych konstrukcji betonowych. Wszystkie produkowane skrapiarki posiadają izolowany zbiornik bitumu.

  0,00  netto / 0,00  brutto