Archive

  /  

Wyświetlanie 1–20 z 40 wyników

 • Listwa wibracyjna Chicago Pneumatic LBG 1200

  Listwa wibracyjna CP zapewnia uzyskanie równej powierzchni bez konieczności stosowania prowadnic. Wyposażona jest w niezawodny silnik Honda® oraz amortyzator gumowy, aby ograniczyć drgania przenoszące sie na ręce operatora. Ponadto, operator ma łatwy dostęp do wyłącznika zapłonu i układu sterowania przepustnicą. Ręczna listwa wibracyjna LBG 1200 pozwala wyłącznie na wibrowanie powierzchniowe. Nadaje się do dowolnych płyt oraz betonu o konsystencji półciekłej i plastycznej. Pływająca listwa wibracyjna LBG 800 pozwala na jednoczesne wykonanie głębszego wibrowania i poziomowania. Zalecana w przypadku mniejszych płyt oraz wszystkich konsystencji betonu.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Listwa wibracyjna Chicago Pneumatic LBG 804

  Listwa wibracyjna CP zapewnia uzyskanie równej powierzchni bez konieczności stosowania prowadnic. Wyposażona jest w niezawodny silnik Honda® oraz amortyzator gumowy, aby ograniczyć drgania przenoszące sie na ręce operatora. Ponadto, operator ma łatwy dostęp do wyłącznika zapłonu i układu sterowania przepustnicą. Ręczna listwa wibracyjna LBG 1200 pozwala wyłącznie na wibrowanie powierzchniowe. Nadaje się do dowolnych płyt oraz betonu o konsystencji półciekłej i plastycznej. Pływająca listwa wibracyjna LBG 804 pozwala na jednoczesne wykonanie głębszego wibrowania i poziomowania. Zalecana w przypadku mniejszych płyt oraz wszystkich konsystencji betonu.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • compair_ctb25v_mlot_pneumatyczny

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny CompAir CTB25V

  Młot hydrauliczny CompAir CTB25V to bardzo wytrzymała maszyna, jej standardową cechą jest najwyższa jakość, szybkość i bezpieczeństwo. CompAir CTB25V to Mocna, wydajna, wyposażona w system antywibracyjny (4 krotne tłumienie drgań) maszyna. CompAir CTB25V posiada dwustopniową dźwignię uruchamiającą młot, która zapewnia operatorowi pełną kontrolę nad urządzeniem. CompAir jest firmą specjalizującą się w sprężonym powietrzu, a wśród jej produktów znajdują się wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne, takie jak młoty, kruszarki oraz wiertarki i przebijaki do kamienia. Solidna konstrukcja narzędzi z niewielką liczbą ruchomych części zapewnia wysoką niezawodność i trwałość oraz skraca czas przestojów konserwacyjnych. Narzędzia cechuje doskonały stosunek mocy do masy i są świetnie wyważone, co zwiększa komfort pracy operatorów. Oprócz naszych młotów pneumatycznych oferujemy także inne narzędzia, takie jak dłuta i kruszarki.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • compair_ctb30v mlot_pneumatyczny

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny CompAir CTB30V

  Młot hydrauliczny CompAir CTB30V to bardzo wytrzymała maszyna, jej standardową cechą jest najwyższa jakość, szybkość i bezpieczeństwo. Ciężki młot do rozbiórki CTB30V – to mocna, wydajna, wyposażona w system antywibracyjny (4 krotne tłumienie drgań) maszyna. CompAir CTB30V posiada dwustopniową dźwignię uruchamiającą młot, która zapewnia operatorowi pełną kontrolę nad urządzeniem. CompAir jest firmą specjalizującą się w sprężonym powietrzu, a wśród jej produktów znajdują się wysokiej jakości narzędzia pneumatyczne, takie jak młoty, kruszarki oraz wiertarki i przebijaki do kamienia. Solidna konstrukcja narzędzi z niewielką liczbą ruchomych części zapewnia wysoką niezawodność i trwałość oraz skraca czas przestojów konserwacyjnych. Narzędzia cechuje doskonały stosunek mocy do masy i są świetnie wyważone, co zwiększa komfort pracy operatorów.Oprócz naszych młotów pneumatycznych oferujemy także inne narzędzia, takie jak dłuta i kruszarki.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Belle BHB12

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Belle BHB 12

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Belle BHB12 – Młot wyburzeniowy, mały i lekki, urządzenie z antywibracyjnym uchwytem w kształcie litery D, do pracy w poziomie. Młoty wyburzeniowe wysokiej wydajności 6 modeli młotów wyburzeniowych dopasowanych jest do różnych rozmiarów zasilaczy hydraulicznych oraz wielu zastosowań. Wszystkie urządzenia charakteryzują się częstotliwością oraz siłą uderzenia pozwalającą na osiągnięcie maksymalnej produktywności. Gama BHB Grupy Belle to trwałe i niezawodne ręczne młoty wyburzeniowe, przystosowane do pracy z zasilaczami hydraulicznymi Belle.

  5 200,00  netto / 6 396,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 25 D

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 25 D

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 25 D – Młoty hydrauliczne CP pokrywają cały zakres, od wszechstronnych, lekkich wersji do modeli przeznaczonych do najcięższych prac, z energią udaru 140 JOULI (J) i częstotliwością 1276 uderzeń/min. W gamie narzędzi CP znajdzie się właściwy młot do każdego rodzaju pracy.Smukły kształt młotów hydraulicznych serii CP zapewnia dobrą widoczność narzędzia, dzięki czemu wzrasta wydajność. Maszyny są należycie wyważone i pozbawione zewnętrznych śrub bocznych oraz wystających części, które mogłyby byc zagrożeniem dla operatora.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 40

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 40

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 40 – Młoty hydrauliczne CP pokrywają cały zakres, od wszechstronnych, lekkich wersji do modeli przeznaczonych do najcięższych prac, z energią udaru 140 JOULI (J) i częstotliwością 1276 uderzeń/min. W gamie narzędzi CP znajdzie się właściwy młot do każdego rodzaju pracy.Smukły kształt młotów hydraulicznych serii CP zapewnia dobrą widoczność narzędzia, dzięki czemu wzrasta wydajność. Maszyny są należycie wyważone i pozbawione zewnętrznych śrub bocznych oraz wystających części, które mogłyby być zagrożeniem dla operatora.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 40 VR

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 40 VR

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 40 VR – Młoty hydrauliczne CP pokrywają cały zakres, od wszechstronnych, lekkich wersji do modeli przeznaczonych do najcięższych prac, z energią udaru 140 JOULI (J) i częstotliwością 1276 uderzeń/min. W gamie narzędzi CP znajdzie się właściwy młot do każdego rodzaju pracy.Smukły kształt młotów hydraulicznych serii CP zapewnia dobrą widoczność narzędzia, dzięki czemu wzrasta wydajność. Maszyny są należycie wyważone i pozbawione zewnętrznych śrub bocznych oraz wystających części, które mogłyby być zagrożeniem dla operatora.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 55

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 55

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 55 – Średnie młoty wielozadaniowe. Młoty BRK 55 bardzo popularne wśród firm zajmujących się wynajmem, nadają się doskonale do pracy przy budowie i konserwacji dróg. Szczególnie wydajne przy kruszeniu asfaltu, murów, zmarzniętego gruntu oraz elementów betonowych. Mogą być zasilane z agregatów hydraulicznych o wydajności 30 l/min lub 20 l/min.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 55 VR

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 55 VR

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 55 VR – Średnie młoty wielozadaniowe. Młoty BRK 55 bardzo popularne wśród firm zajmujących się wynajmem, nadają się doskonale do pracy przy budowie i konserwacji dróg. Szczególnie wydajne przy kruszeniu asfaltu, murów, zmarzniętego gruntu oraz elementów betonowych. Mogą być zasilane z agregatów hydraulicznych o wydajności 30 l/min lub 20 l/min.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 70

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 70

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 70 – Ciężkie młoty wielozadaniowe. Gwarantują szybkie wykonanie prac! Młot BRK 70 nadaje się doskonale do cięższych prac w trudniejszych materiałach, takich jak asfalt, zmarznięty grunt i beton zbrojony. Po prostym przełączeniu mogą być zasilane z agregatów o standardowej wydajności 30 l/min lub 20 l/min.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 95

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 95 – Ciężkie młoty hydrauliczne do szczególnie trudnych prac. Należą do najmocniejszych modeli wśród młotów ręcznych. Młoty BRK 95, z energią udaru 140 J i częstotliwością 1275 uderzeń/min mogą, w pewnych sytuacjach, zastąpić minikoparkę z podwieszonym młotem hydraulicznym. Idealne do kruszenia trudnego asfaltu, zbrojonych konstrukcji betonowych oraz fundamentów urządzenia te znajdują zastosowanie w skomplikowanych pracach, takich jak budowa instalacji komunalnych, konserwacja ulic, naprawa rurociągów wodnych i gazowych oraz przy ogólnych robotach budowlanych.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 95 VR

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 95 VR

  Młot wyburzeniowy hydrauliczny Chicago Pneumatic BRK 95 VR  – Ciężkie młoty hydrauliczne do szczególnie trudnych prac. Należą do najmocniejszych modeli wśród młotów ręcznych. Młoty BRK 95, z energią udaru 140 J i częstotliwością 1275 uderzeń/min mogą, w pewnych sytuacjach, zastąpic minikoparkę z podwieszonym młotem hydraulicznym. Idealne do kruszenia trudnego asfaltu, zbrojonych konstrukcji betonowych oraz fundamentów urządzenia te znajdują zastosowanie w skomplikowanych pracach, takich jak budowa instalacji komunalnych, konserwacja ulic, naprawa rurociągów wodnych i gazowych oraz przy ogólnych robotach budowlanych.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0012 K

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0012 K

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0012 K – to nowa konstrukcja w rodzinie lekkich (ręcznych) młotów pneumatycznych Chicago Pneumatic. Optymalne połączenie niewielkiej masy (5,5 kg) i dużej mocy umożliwia precyzyjne operowanie młotem. CP 0012 to niezwykle prosta konstrukcja, która praktycznie nie posiada układów uszczelnień, ponadto składająca się zaledwie z 39 części co zapewnia bezawaryjną i wydajną pracę. Młot posiada tłumik wydmuchu powietrza, który zmniejszą poziom akustyczny pracy, a także umożliwia ukierunkowanie wydmuchu powietrza. CP 0012 w wersji KOŁPAK wyposażony jest w nakręcany kołpak stalowy z wkładką elastomerową zabezpieczająca narzędzie, ponadto młot wyposażony jest w tuleję narzędziową o rozmiarze 19×50 mm. Młot wyposażony jest w uchwyt zamknięty ze spustem wewnętrznym.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0012 S

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0012 S

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0012 S to nowa konstrukcja w rodzinie lekkich (ręcznych) młotów pneumatycznych Chicago Pneumatic. Optymalne połączenie niewielkiej masy (5,5 kg) i dużej mocy umożliwia precyzyjne operowanie młotem. CP 0012 to niezwykle prosta konstrukcja, która praktycznie nie posiada układów uszczelnień, ponadto składająca się zaledwie z 39 części co zapewnia bezawaryjną i wydajną pracę.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0016

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0016

  Młot pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0016 – to nowa konstrukcja w rodzinie lekkich (ręcznych) młotów pneumatycznych Chicago Pneumatic. Nowy młot doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju pracach wyburzeniowych w których oczekiwana jest niewielka masa (8,5 kg), duża wydajność i moc Dlatego też znajduje zastosowanie w przemyśle odlewniczym, stoczniowym, budowlanym, mostowym oraz wyburzeniowym.  CP 0016 to jeden z najpopularniejszych młotów pneumatycznych w ofercie ręcznych urządzeń Chicago Pneumatic w Polsce i swoją popularność zawdzięcza rewelacyjnej konstrukcji, optymalnej masie, bezawaryjności oraz prostocie obsługi.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0017 SVR

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0017 SVR

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0017 SVR – to nowy ręczny młot pneumatyczny wyposażony w amortyzator rękojeści, przeznaczony jest do pracy w odlewniach, warsztatach, stoczniach oraz do prac wyburzeniowych w budownictwie i przemyśle. Młot CP 0017 SVR jest następcą młota CP 4121, urządzenie wyposażone jest w nowatorski system tłumienia wibracji w którym izolator gumowy został zastąpiony przez stalową sprężynę. Sytuacja ta zaowocowała zmniejszeniem poziomu wibracji do 2,6 m/s2 oraz rzadszą koniecznością serwisowania co z kolei obniżyło koszty serwisowe.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0122 SL

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0122 SL

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0122 SL – Ręczny Młot Pneumatyczny CP 0122 to nowy lekki młot pneumatyczny z uchwytem zamkniętym typu D oraz z wewnętrznym spustem. Masa urządzenia na poziomie 12 kg dedukuje młot do cięższych prac rozbiórkowych, młot znajduje również zastosowanie w budownictwie oraz odlewnictwie. Zastosowany w młocie system zamykania narzędzia za pomocą systemu LATCH powoduje łatwą i szybką pewną wymianę elementu roboczego. CP 0122 S wyposażony jest w obrotowy tłumik wydmuchu powietrza zmniejszający poziom akustyczny pracy oraz umożliwiający ukierunkowanie wydmuchu powietrza.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0222 -CHITBS

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0222 -CHITBS

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0222 -CHITBS – Ręczny Młot Pneumatyczny CP 0222 CHITBS to jeden z najpopularniejszych ręcznych młotów pneumatycznych w Polsce. Jest to urządzenie które doskonale sprawdziło się w przemyśle odlewniczym, kopalniczym, wyburzeniowym, budowlanym oraz montażowym. CP 0222 to jeden z najprostszych młotów produkowanych przez Chicago Pneumatic, składa się zaledwie z 34 części i nie posiada żadnych uszczelnień miękkich. Prostota konstrukcji zapewnia bezawaryjną  i wydajną prace nawet w najcięższych warunkach.

  0,00  netto / 0,00  brutto
 • Chicago Pneumatic Młot wyburzeniowy pneumatyczny CP 0222 CHOTBS

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0222 CHOTBS

  Młot wyburzeniowy pneumatyczny Chicago Pneumatic CP 0222 CHOTBS – Ręczny Młot Pneumatyczny CP 0222 CHOTBS to jeden z najpopularniejszych ręcznych młotów pneumatycznych w Polsce. Jest to urządzenie które doskonale sprawdziło się w przemyśle odlewniczym, kopalniczym, wyburzeniowym, budowlanym oraz montażowym. CP 0222 to jeden z najprostszych młotów produkowanych przez Chicago Pneumatic, składa się zaledwie z 34 części i nie posiada żadnych uszczelnień miękkich. Prostota konstrukcji zapewnia bezawaryjną i wydajną prace nawet w najcięższych warunkach.

  0,00  netto / 0,00  brutto