O firmie

Szanowni Państwo
Z uwagi na wprowadzony w Naszym Państwie  Stan Zagrożenia Epidemicznego informujemy, że dostępność jak i czas wysyłki towarów może znacząco się wydłużyć.
W każdym przypadku zamówienia będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie lub mailowo. Prosimy o wyrozumiałość.
!!! Informujemy, że sprzedaż towarów odbywa się tylko przez zamówienia telefoniczne lub mailowe. Nie obsługujemy osób w siedzibie firmy!!!

Firma WOBIS została założona w 1993 roku.

Od początku istnienia prowadzi działalność w zakresie dystrybucji, serwisu i wypożyczania lekkiego sprzętu budowlanego największych światowych marek branży budowlanej.

Dzięki zaufaniu jakim Państwo nas obdarzyli jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom rynku
w zakresie proponowanych przez nas urządzeń jak i serwisu. Chętnie pomożemy Państwu przy doborze odpowiedniego sprzętu, doradzimy i pomożemy wybrać najkorzystniejszy sposób finansowania inwestycji oraz na życzenie przeprowadzimy pokaz i uruchomienie wybranych przez Państwa maszyn.

Dziś, jako jeden z wiodących dealerów na rynku prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis produktów takich producentów jak: HONDA, FOGO, PRAMAC, WACKER, HATZ, WEBER, BELLE, BRIGGS & STRATTON, BENSCHEIDT, JAZON, TACOM, KUBOTA, MASTER, COMPAIR, NOZAR , DR SCHULZE, EUROPOWER, ARIES POWER, SOCOMEC, CHICAGO PNEUMATIC, TSURUMI, KRANZLE, ATLAS COPCO.

Nasze działania nakierowane są na obsługę firm w każdym etapie działalności – począwszy
od doradztwa i sprzedaży maszyn, poprzez sprzedaż części zamiennych a skończywszy na serwisie zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Mamy nadzieję, że będziemy rozwijać się wspólnie przyczyniając się do Państwa sukcesu.
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby