Części zamienne

  /  Części zamienne

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 21 czerwca br.  firma WOBIS Maszyny Budowlane będzie zamknięta. Za wszystkie niedogodności serdecznie przepraszamy. Zapraszamy 24 czerwca.

Dokumentacja szczegółowa części zamiennych

Firma WOBIS Maszyny Budowlane od lat prowadzi serwis maszyn budowlanych oraz silników spalinowych i doskonale zdajemy sobie sprawę jakie ogromne znaczenie ma szybki dostęp do części zamiennych. Dlatego staramy się utrzymywać oraz cały czas zwiększać zapas i asortyment części dostępnych “od ręki” . Dzięki współpracy z firmą kurierską GLS części zamienne mogą dotrzeć do Państwa już praktycznie na drugi dzień od zamówienia.

Zapewniamy części zamienne oraz materiały eksploatacyjne do wszystkich urządzeń i silników dostępnych w naszej firmie. Dziś, jako jeden z wiodących dealerów na rynku prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis produktów takich producentów jak: HONDA, FOGO, PRAMAC, WACKER, HATZ, WEBER, BELLE, BRIGGS & STRATTON, BENSCHEIDT, JAZON, TACOM, KUBOTA, MASTER, COMPAIR, NOZAR , DR SCHULZE, EUROPOWER, ARIES POWER, SOCOMEC, CHICAGO PNEUMATIC, TSURUMI, KRANZLE, ATLAS COPCO.
Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowej informacji co do ceny, porady w doborze części, nie znacie Państwo dokładnie modelu czy typu maszyny to do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści, którzy postarają się pomóc i doradzić.

Zapraszamy również do Naszego sklepu z częściami 

Dział części zamiennych

(Godziny pracy od 8-16) UWAGA !!! Wysyłki realizowane są do godziny 14.00 w dniach poniedziałek – piątek.

Kontakt e-mail do całego działu części zamiennych: zamowienia@wobis.pl


W dniach 18-19 czerwiec będę nieobecny w pracy, proszę o kontakt mailowy z kolegą Damianem Kwiotek
Adam Żymła – specjalista d/s części zamiennych
Tel : 032 275 32 26 wew 14

Fax. 32 274 63 94

Kom : +48 609 893 929
E-mail: adamzymla@wobis.pl


Damian Kwiotek – specjalista d/s części zamiennych
Tel : 032 275 32 26 wew 15

Fax. 32 274 63 94

Kom : +48 693 325 371
E-mail: damiankwiotek@wobis.pl